Uudised

AS Saarte Liinid nõukogu kuulutab välja konkursi kahele juhatuse liikme ametikohale

15.02.2012


AS Saarte Liinid on riigile kuuluv äriühing, mille põhiülesandeks on Eesti regionaalse tähtsusega sadamate hoid, arendamine ja sadamateenuste osutamine äriühingu halduses olevates sadamates. Seoses olemasolevate juhatuse liikmete lepingute lõppemisega juunis 2012 otsitakse kandidaate kahele juhatuse liikme ametikohale, kellest üks valitakse juhatuse esimeheks. Äriühingu keskkontor asub Kuressaares, Saare maakonnas.
Konkursil osalemiseks oodatakse kandidaatidelt:
 kõrgharidust, soovitavalt ehituse, merenduse või majanduse valdkonnas;
 vähemalt 3-aastast organisatsiooni või suurema struktuuriüksuse eduka juhtimise kogemust;
 laiapõhjalisi teadmisi majandusest, ettevõtte tegevusvaldkonnast ja seda reguleerivatest õigusaktidest;
 eesti keele oskust kõrgtasemel, eelise annab hea inglise keele oskus;
 analüüsivõimet, läbirääkimisoskust ja tulemustele orienteeritust.
Kasuks tuleb varasem töökogemus sadamate arendamise ja ehituse valdkonnas ning praktiline töökogemus riigihankemenetlusega seotud investeeringute ja EL-i vahenditest finantseeritavate ehitusprojektide rakendamisel.
Kandideerijatel esitada 15. märtsiks 2012 avaldus, elulookirjeldus, tunnistuse või diplomi koopia vajaliku haridustaseme kohta, muud enda poolt oluliseks peetavad dokumendid ning essee teemal „Juhatuse roll AS Saarte Liinide majandustegevuse korraldamisel" või „Saarte Liinid sadamad aastal 2022" (kuni 3 lk) e-posti aadressil cv[A]mkm.ee või postiaadressil Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Harju tn 11, 15072, Tallinn, märksõnaks „Saarte Liinid".
AS Saarte Liinid nõukogu jätab endale õiguse sobivate kandidaatide puudumisel tagasi lükata kõik kandidaadid.

« Tagasi